Olliwer Rasztawicki
 

Jesteśmy energicznym i doświadczonym zespołem architektów. Trzon pracowni stanowią: Oliwer Rasztawicki i Marta Zander. Przy stałej współpracy z grupą specjalistów we wszystkich branżach przeprowadzamy kompleksowy proces inwestycyjny.

Nasze podejście projektowe cechuje zaangażowanie i profesjonalizm. Z pasją tworzymy indywidualną architekturę, która jest odpowiedzią na zagadnienia dotyczące trendów projektowych, współczesnych standardów technologicznych, a także potrzeb i oczekiwań klienta.

Doświadczenie w projektowaniu zestawiamy z energią i świeżym spojrzeniem na nowe zadanie. Każdy temat stanowi dla nas wyzwanie projektowe. Analizujemy kontekst miejsca, dbamy o wysoką jakość architektury, dobór szlachetnych i naturalnych materiałów , wprowadzamy innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Przy każdej realizacji ważne dla nas jest zdefiniowanie jednolitego języka projektowego - wykreowanie spójnej, atrakcyjnej przestrzeni, zaczynając od architektury, przez zoptymalizowane instalacje, po precyzyjną aranżację wnętrz.

     

Rasztawicki Architekci    Majkowskiego 21A    81-717 Sopot    +48 530 120 993    oliwer@rasztawicki.com